Menu
Sepetim

Biz Kimiz?Türkiye ve bölgesinin e-ticaret platformu Enuygunyer olarak, 10’a yakın kategoride, 100'lerce ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

Türkiye'de Enuygunyer olarak, irili ufaklı on binlerce Markayı bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz. Kurucularımızınn ve Yöneticilerimizin Enuygunyer’in genlerine işlediği inovasyon ve girişimcilik ruhuyla Türkiye’de dijital dönüşüme ortak oluyor.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyor, 

Enuygunyer olarak her platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlaca yeni müşteri ile buluşturuyor.

2015 yılında ilk tohumları atılan ve 2017 yılından itibaren Enuygunyer markasıyla Türkiye'nin Enuygunyer olarak başladığımız bu yolculukta bugün Türkiye ve bölgesinin  e-ticaret platformu konumunda olmaktan gurur duyuyoruz. Enuygunyer'in günümüz ve gelecek olarak milyonlarca müşteriye hitap edecek dev bir ekosistem olma yolculuğunda yatırım ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, uzun yıllara yayılan bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen milyonlarca müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz

Enuygunyer.com üzerinden yapılan satışların haricinde ayrıca Hepsiburada.com , n11.com, gittigidiyor.com, Trendyol.com, gibi pazaryerlerinde satış yapılmaktadır.